Scroll down
Комедия

Ночная рыбалка

Lietuviško kino hitus „Gautas iškvietimas“, „Trys milijonai eurų“, „Lietuviški svingeriai“, „Pats sau milijonierius“ sukūręs, Tadas Vidmantas grįžta su nauja komedija! Tai jau šeštasis žiūrovų pamėgto režisieriaus darbas, šį kartą pakviesiantis į naktinę žvejybą.

Du kaimynai, Justas ir Povilas, išsiruošia žvejybą. Atokioje ežero saloje susitikę vyrai kalbasi apie „reikalus" bei moteris, tačiau netikėta linkme pasisukęs pokalbis virsta ne tik intriguojančiu vyrų gyvenimus atskleidžiančiu siužetu, bet ir mirties ir gyvenimo klausimu

Pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Marius Repšys. Ir nors tai naujos stilistikos Tado Vidmanto filmas, nustebinsiantis ne vieną režisieriaus kūrybos gerbėją, tačiau nestokojantis taiklaus humoro, ironijos bei netikėtos pabaigos.

Описание

Ночная рыбалка

Valdininkų gyvenimas Rusijoje nėra lengvas. Darbo daug, ant sprando nuolat sėdi dažniausiai bjaurus viršininkas, o atlyginimas – apgailėtinas. Tiesa, jei moki suktis, prie atlyginimo gali nemenkai prisidurti ir tada gyvenimas ženkliai pagerėja.

Valdininko Fiodoro (aktorius Maksimas Lagaškinas) gyvenimas kaip tik turi ženkliai pagerėti: už „teisingą“ sprendimą ir jo parašą Fiodorui žadama gausiai atsilyginti. Grynais, žinoma. Tačiau ruošdamasis stambiausio savo gyvenime kyšio paėmimui, Fiodoras padaro nedovanotiną klaidą: supykdo iš pažiūros visiškai eilinę močiutę, jai išdidžiai pasakęs, kad „neima kyšių“. Močiutė pasirodo besanti visiškai neeilinė ir prakeikia Fiodorą – nuo šiol jis fiziškai negalės paimti jokio, net ir paties menkiausio kyšio.

Atėjus lemtingai dienai, kuomet Fiodoro gyvenimas turėtų pasikeisti tarsi laimėjus loterijoje, valdininkas su siaubu suvokia, kad negali paimti pinigų. O per kelias artimiausias dienas įsitikina ir dar vienu siaubingu dalyku – net ir pasitelkus visą valios jėgą ir paėmus kyšį, šie pinigai jo rankose tiesiog... sudega. O kam reikalingas valdininkas, kuris negali nei imti, nei duoti kyšio? Teisingai – niekam. Vargšas Fiodoras turi skubiai surasti išeitį ir nuimti užkeikimą, nes visos svajonės apie geresnį gyvenimą grasina sudegti kaip tie prakeikti pinigai jo rankose.

Smagi gyvenimiška komedija „Valdininko prakeiksmas“ Lietuvoje pradedama rodyti birželio 25 dieną.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

  • ЖанрКомедия
  • РежиссёрTadas Vidmantas
  • В главной ролиMarius Repšys, Leonardas Pobedonoscevas, Ineta Stasiulytė
  • СтранаLietuva
  • Премьера в Литве30 июля 2021
  • Продолжительность1h 13 min мин.
  • Oпределение возраста фильмаN-16

Расписание киносеансов